Hakkımızda

ProjUS Proje Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 2016 yılında Manisa Merkez’de faaliyetlerine başlamıştır. 10 yıllık deneyimlerini bir araya getiren çözüm ortaklarının oluşturduğu yapı ile Dünya’nın ve Türkiye’nin en güçlü sanayi bölgesine hizmet etmek amaçlı kurulmuştur. Üzerinden geçen süre zarfında tecrübesi ve yarattığı çözümler ile bugün tüm ülke genelinde ve Avrupa hizmetlerini sunar duruma gelmiştir.

ProjUS; yeni nesil danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Hem danışmanlık hem de mentorluk faaliyetleri ile işletmelerin kurumsal çözümleri, işletme içi departmanların yönetimi, şirket evlilikleri, kurum içi eğitim faaliyetleri de yeni nesil uygulamalarının içerisine dahil edilmiştir. ProjUS farklı alanlardaki hizmet sunan işletmeler için bir kuluçka merkezi imkanı da sunmaktadır.

ProjUS 2020 yılına girdiğinde tercih edilen firmalar için Dünya’nın farklı bölgeleri ile firmalar arasında iletişim kuran ve firmaların dünya pazarına açılması için alt yapı çalışmaları yapar duruma gelmiştir. Yurt dışı şirket kurulumları, ürün menşei değişiklikleri, yurt dışı pazar araştırmaları sonrasında müşteri ile bire bir görüşmelerin yapılması çalışmaları hız kazanmıştır.

Eğitim, her zaman sahibini peşinden takip eden bir servettir.Çin Ata sözü