ProjUS Proje, Eğitim, Danışmanlık ve Yazılım Hizmetleri
Anasayfa | İletişim |   TR | ENG

Tel: +90 553 554 91 91

  info@projus.com.tr

ProjUS

Hakkimizda

Neler Yapıyoruz 2016 yılında faaliyetlerine başlayan ProjUS Proje, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, bugün yeni nesil danışmanlık ve mentorluk anlayışı ile ülke genelinde bir çok kurum ve işletme ile birlikte çözümler üretmektedir. PROJUS işlemeniz ve kurumlarınız için çözüm ortaklığı ile her türlü ihtiyacınız için sizlere yol gösteren bir yapıda çalışmalar sunmaktadır.türlü ihtiyacınız için sizlere yol gösteren bir yapıda çalışmalar sunmaktadır.

ProjUS Proje Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 2016 yılında Manisa Merkez'de faaliyetlerine başlamıştır. 10 yıllık deneyimlerini bir araya getiren çözüm ortaklarının oluşturduğu yapı ile Dünya'nın ve Türkiye'nin en güçlü sanayi bölgesine hizmet etmek amaçlı kurulmuştur. Üzerinden geçen süre zarfında tecrübesi ve yarattığı çözümler ile bugün tüm ülke genelinde ve Avrupa hizmetlerini sunar duruma gelmiştir.

ProjUS; yeni nesil danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Hem danışmanlık hem de mentorluk faaliyetleri ile işletmelerin kurumsal çözümleri, işletme içi departmanların yönetimi, şirket evlilikleri, kurum içi eğitim faaliyetleri de yeni nesil uygulamalarının içerisine dahil edilmiştir. ProjUS farklı alanlardaki hizmet sunan işletmeler için bir kuluçka merkezi imkanı da sunmaktadır.

ProjUS 2020 yılına girdiğinde tercih edilen firmalar için Dünya'nın farklı bölgeleri ile firmalar arasında iletişim kuran ve firmaların dünya pazarına açılması için alt yapı çalışmaları yapar duruma gelmiştir. Yurt dışı şirket kurulumları, ürün menşei değişiklikleri, yurt dışı pazar araştırmaları sonrasında müşteri ile bire bir görüşmelerin yapılması çalışmaları hız kazanmıştır.

PROJUS işletmeniz ve kurumlarınız için çözüm ortaklığı ile her türlü ihtiyacınız için sizlere yol gösteren bir yapıda çalışmalar sunmaktadır.

Projeler

İhtiyaçlarınıza göre ulusal ve uluslararası kaynaklardan yararlanarak projelerin uygulanmasını sağlanarak, finansal katkılar ile işletmenizin büyümesini, rekabet etmesini sağlıyoruz.

Çalışma Alanları

Kurumların veya işletmelerin bünyesinde olması gereken tüm birimlere göre çalışma programları ve uzmanlarımız ile hizmet sunuyoruz.


  +90 553 554 91 91


  Almanya Ofis 0 221 60 60 482


  info@projus.com.trAdres: 75.Yıl Mahallesi 5347 Sokak No:3/8 Yunusemre MANİSA

ProjUS Germany Gmbh Adres: Christophstr 40 D- 50670 Köln
info@projus.com.tr

Bize Ulaşın

Türkiye Ofis

+90 553 554 91 91

Almanya Ofis

0 221 60 60 482

Hizmetlerimiz

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Danışmalnlık Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri

Hizmet ve Devlet Teşvikleri

Reklam ve Tanıtım

Mentorluk

Ulusal ve Uluslar Arası Hibe Desteği

ProjUS Resmi Web Sayfasıdır. Tüm Hakları Saklıdır. 2019 ProjUS All Rights Reserved.
Bize Ulaşın 0553 554 91 91